literature review on airline industry creative writing event stanford style in case study sites de corrige gratuit dissertation philosophiques tiffani bradley case study statement of confidentiality business plan why is critical thinking important for social workers

Zagłosuj na nasz projekt “Międzypokoleniowo na sportowo”

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele, Sympatycy naszej Fundacji!

Prosimy Was o wsparcie w głosowaniu na nasz projekt i rozpowszechnieniu informacji o możliwości głosowania!

Napisaliśmy projekt pn “Międzypokoleniowo na sportowo”, dzięki któremu będziemy mogli ZAKUPIĆ SPRZĘT DO GIMNASTYKI dla naszych SENIORÓW, zorganizować SPOTKANIA KIBICA dla SENIORÓW i DZIECI ze świetlicy (wspólne międzypokoleniowe oglądanie wydarzeń sportowych), a wiosną zorganizować PIKNIK SPORTOWY, podczas którego dzieci i seniorzy zaproszą okoliczną społeczność do wspólnej aktywności fizycznej.
Prosimy Was o wsparcie! Możecie oddać swój głos na nasz projekt CODZIENNIE DO DN. 29.11. (można głosować internetowo, lub osobiście w Centrum Handlowym Korona).

Jeśli ktoś zdecyduje się na głosowanie przez internet, koniecznym jest zalogowanie się na portalu Facebook i zagłosować wchodząc na stronę:

https://apps.facebook.com/chkorona-ppd/

Jeśli ktoś zdecyduje się na głosowanie bezpośrednio w Centrum Handolym Korona we Wrocławiu, ul Krzywoustego – nie musi logować się nigdzie, ani podawać swoich danych. Wystarczy odnaleźć tablicę multimedialną (znajduje się przy pierwszym wejściu do marketu patrząc od str. restauracji)
LICZYMY NA PAŃSTWA GŁOSY! SERDECZNIE DZIĘKUJEMY 🙂
Będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie tej prośby wśród swoich znajomych,

Pracownicy i Wolontariusze Fundacji Tobiaszki

Partnerzy