Uwaga – Poszukujemy pracownika

Poszukujemy osoby, która poprowadzi zajęcia gimnastyki ogólnorozwojowej – zajęcia ruchowe dla dzieci i młodzieży oraz w okresie wiosennym i letnim: treningi piłki nożnej/siatkowej/koszykowej (na boiskach zewnętrznych).

Zajęcia ruchowe (prowadzone w pomieszczeniu) mogą być związane z: tańcem nowoczesnym/grami i zabawami ruchowymi/treningami sprawnościowymi/zajęciami fitness (jesteśmy otwarci na inne propozycje oraz na realizację różnych form działań w ramach prowadzonych zajęć).

Jest to praca z dziećmi i młodzieżą w wieku od 7 do 17 lat  – uczestnikami zajęć Świetlicy Środowiskowej, prowadzonej przez organizację pozarządowa.

wymiar pracy: 3-4 godzin/tydzień

stawka: do indywidualnego uzgodnienia

wymagania:

– kwalifikacje (np. trener sportowy/instruktorzy różnych specjalności sportowych/ absolwent AWF/itp.),

– doświadczenie pracy z grupą dzieci/młodzieży (może być wolontariat),

– kreatywność, elastyczność i umiejętności interpersonalne,

– posiadanie ubezpieczenia OC, obejmującego zakres prowadzonych zajęć ruchowych,

– niekaralność,

O nas

Planujemy podjąć współpracę na minimum rok (od stycznia 2019 r.)

Osoba prowadząca zajęcia będzie miała do dyspozycji osobne pomieszczenie na prowadzenie zajęć oraz każdorazowo wsparcie wychowawców świetlicy (pedagogów),

Nasza organizacja działa od 2002 roku; główną dziedziną naszych działań jest prowadzenie świetlicy środowiskowej dla dzieci i młodzieży oraz klubu seniora; realizujemy również wiele innych projektów: społecznych, edukacyjnych, kulturalnych, itp. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych pracowników/wolontariuszy i często we współpracy z nimi realizujemy różne inicjatywy (pozyskujemy na ich realizację fundusze).

Posiadamy dobre zaplecze lokalowe oraz sprzętowe; do dyspozycji fundacji są również boiska i duży ogród, znajdujący się przy pomieszczeniach świetlicy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt e-mailowy: tobiaszki@interia.pl

Partnerzy