Tobiaszkowe Spotkanie Wigilijne – Podziękowania

W tegorocznym Spotkaniu Wigilijnym dla dzieci i młodzieży z Centrum Rozwoju i Aktywności – Świetlicy Tobiaszki, więzło udział 45 rodzin, to jest około 150 osób. Pośród gości byli również Wolontariusze i Przyjaciele Fundacji, którzy wspierają pracę naszej fundacji na co dzień.

Jak co roku był to dzień miłych spotkań, wzruszeń, wielu życzeń, czasu spędzonego w gronie najbliższych, oraz okazja do kultywowania naszych pięknych polskich tradycji. Podczas spotkania goście wzięli udział w wigilijnym poczęstunku, został zaprezentowany program artystyczny przygotowany przez dzieci i młodzież, odbył się rodzinny przegląd talentów oraz wspólne kolędowanie.

Dziękujemy wszystkim Przyjaciołom i Rodzinom obecnym na spotkaniu za wspólne chwile, które mamy nadzieje wszyscy zapamiętamy, przynajmniej do kolejnego spotkania wigilijnego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji dorocznego Spotkania Wigilijnego.

Dziękujemy naszym wspaniałym Wolontariuszom, za wsparcie, angażowanie ogromny wkład pracy w przygotowanie spotkania.

Dziękujemy Pracownikom Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz Pracownikom Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu za bardzo duże wsparcie dla Świętego Mikołaja, który tego dnia przybył do dzieci i młodzieży.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania, które znajdują się w galerii.

Wigilijne Spotkanie Tobiaszkowe 2016

Partnerzy

[logoshowcase cat_id="13"]