Kolonie letnie 2017 – wolne miejsca

Informujemy, że mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na kolonie, organizowane przez naszą fundację. Jak wyglądają nasze wypoczynki można zobaczyć w galerii.

W tym roku nasza fundacja organizuje kolonie letnie dla dzieci i młodzieży w terminie od 3 do 16 lipca, w miejscowości Debrzno, woj. pomorskie (Kaszuby). Będziemy wypoczywać nad jeziorami, zdrowo, sportowo, aktywnie i twórczo spędzając czas wakacji letnich.

W wypoczynku weźmie udział 75 dzieci i młodzieży oraz wychowawcy. Podczas kolonii przewidujemy jedną wycieczkę całodzienną: do Zamku Krzyżackiego w Malborku oraz wiele atrakcji na miejscu wypoczynku oraz w okolicy.

Na wypoczynek zapraszamy dzieci i młodzież od 8 do 17 roku życia – obecnie zostały miejsca dla dzieci w wieku od 8 do 15 lat.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami drogą e-mailową: tobiaszki@interia.pl lub telefonicznie: nr tel. 508 892 085.

Wypoczynek dofinansowany jest ze środków Gminy Wrocław oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Partnerzy

[logoshowcase cat_id="13"]