cover letter examples for english teachers essay on my favourite sports in kannada cover letter university of southampton thesis on dye removal contoh job vacancy in english and application letter

CENTRUM ROZWOJU I AKTYWNOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY – Świetlica Środowiskowa

Od dnia 20.10.2020 (wtorek) zajęcia w świetlicy są odwołane. W związku z wystąpieniem zakażenia wirusem COVID-19 u jednego z uczestników zajęć. Będziemy informować o wznowieniu zajęć po skontaktowaniu się z Sanepidem.

Rodziców wszystkich dzieci, które były na zajęciach świetlicowych w czwartek 15 października prosimy o monitorowanie stanu zdrowia dzieci i  samoizolację przez okres minimum 10 dni. Będziemy przekrawać kolejne informacje na bieżąco.

Jednocześnie informujemy, że czasowo przechodzimy na pracę zdalną. Zapraszamy wszystkie chętne dziec, młodzież i rodziców do kontaktu z nami.

—————————————————————————————————————————————–

Szanowni Państwo! Kochane Dzieci!

Po pięciomiesięcznej przerwie od codziennych zajęć. znów będziemy mogli spotkać się jak wcześniej, w naszej Świetlicy.

1 września rozpoczną się zajęcia świetlicowe (codziennie w godzinach od 14:00 do 18:30).

Pierwszeństwo do zapisów na zajęcia świetlicowe mają dzieci uczęszczające na zajęcia w pierwszym półroczu 2020 roku (czekamy na Was do 4 września). Od 6.09. zapraszamy nowych chętnych do uczestnictwa w zajęciach świetlicowych.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o pobranie i dostarczenie do siedziby fundacji deklaracji uczestnictwa w zajęciach Świetlicy oraz oświadczenia “COVID -19”.Informujemy, że od 2016 r. nasza placówka funkcjonuje pod zmienioną nazwą:

CENTRUM ROZWOJU I AKTYWNOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY

Godziny funkcjonowania, zasady zapisu, harmonogram pracy oraz główne cele działalności Centrum nie uległy zmianom.

Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży “Tobiaszki” we Wrocławiu

W zajęciach Centrum biorą udział dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat. Uczestnicy zajęć podzieleni są na 3 grupy wiekowe: młodszą, średnią oraz młodzieżową. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne. Zapisy odbywają się w czasie pracy Centrum.

——————————————————————————————————-

Cele i działania świetlic środowiskowych/Centrów Rozwoju i Aktywności

Celem działalności świetlicy środowiskowej/centrum jest wspieranie rodziny w procesie przygotowywania dzieci i młodzieży do samodzielnego życia, kształtowania właściwych postaw społecznych poprzez objęcie ich w czasie wolnym od zajęć szkolnych opieką oraz zajęciami edukacyjnymi i profilaktycznymi.

Zadaniem świetlicy jest:
– pomoc w nauce,
– organizowanie dzieciom czasu wolnego,
– rozwijanie zainteresowań,
– rozwijanie kultury osobistej dzieci,
– poprawa sprawności fizycznej,
– rozwój umiejętności interpersonalnych,
– współpraca z rodzinami dzieci i instytucjami je wspierającymi jak: szkoła, kuratorzy sądowi, organizacje pozarządowe, itp.

Projekt „Prowadzenie Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży” współfinansowany jest

ze środków Gminy Wrocław.


NIEKTÓRE Z OSIĄGNIĘĆ NASZEGO CENTRUM – ŚWIETLICY

 

O nas

http://rodzina.wiara.pl/doc/1125027.Popoludniowka-u-Tobiaszkow

 Partnerzy