Klub Seniora Nazaret

Klub Seniora Nazaret we Wrocławiu

Klub seniora Nazaret, prowadzony przez fundację, to miejsce dla osób nieaktywnych zawodowo, w którym seniorzy mogą rozwijać swoje pasje, uczyć się, brać udział w akcjach na rzecz lokalnej społeczności, twórczo spędzać czas wolny, brać dział w warsztatach z zakresu poprawy zdrowia fizycznego i sprawności umysłowej, rozwijać swoje zainteresowania i… cieszyć się życiem!

Zapisy i informacje można uzyskać w siedzibie fundacji lub pod nr telefonu: 793 222 342 (Marzena Kegel), 71 327 34 70 (biuro fundacji). Z koordynatorem klubu można również kontaktować się drogą e-mailową: klubsenioranazaret@gmail.com

ABC ćwiczącego seniora – naciśnij link

zapraszamy do galerii klubu:  GALERIA KLUBU


AKTUALNOŚCI 2019 


Zaproszenia na wyjścia kulturalno – rekreacyjne z Klubem Seniora

2019.04.10 wyjście do kina DCF, film pt. “Miłość i miłosierdzie”

2019.04.03 Muzeum Edyty Stein

2019.04.16 NFM Pasja wg św. Mateusza 2 

2019.05.05 Opera Halka

     Zapisy na wyjście odbywają się podczas zajęć klubu.

Harmonogram zajęć w Klubie Seniora Nazaret

KWIECIEŃ

01.04
SPOTKANIE Z GOŚCIEM
ks. Maksymilian
kapelan wojskowy
godz.:10:00
02.04.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
04.04.
WARSZTATY ŚPIEWU godz.10:15
AKADEMIA TALENTÓW - warsztaty rękodzieła godz. 11:30
KAWIARENKA INTERNETOWA godz.10:00 – 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE godz.11: 30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA godz. 9:00, 10:15 i 11:30
03 kwietnia (środa)
ZWIEDZANIA DOMU EDYTY STEIN
spotkanie na przystanku tramwaju nr 1 o godz. 10: 15
Wstęp bezpłatny.
Poczęstunek kawa lub herbata z chałką - 5 zł
8.04.
SPOTKANIE BIBLIJNE
br. Francesco
godz:10:00
09.04.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
11.04.
WARSZTATY ŚPIEWU godz.10:15
AKADEMIA TALENTÓW - warsztaty rękodzieła godz. 11:30
KAWIARENKA INTERNETOWA godz.10:00 – 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE godz.11: 30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA godz. 9:00, 10:15 i 11:30
16 kwietnia (wtorek)
Narodowe Forum Muzyki
Sala Główna KGHM
spotkanie na przystanku tramwaju nr 7
o godz. 18: 00
Pasja wg Św. Mateusza J.S. Bach
15.04
WYKŁAD

"Jelito Cienkie- rola w procesie trawienia i znaczenie dla układu
odpornościowego "
dr farmacji Andrzej Deląg
godz.10:00

AKADEMIA TALENTÓW - warsztaty rękodzieła godz. 11:30
14.04.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
18.04.
PRZERWA ŚWIĄTECZNA
10 kwietnia - środa
DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM FILMOWE
FILM: "Miłość i Miłosierdzie"

Spotkanie na przystanku tramwaju nr 7 godz. 15:10
(cena biletu 13 zł)
22.04
PRZERWA ŚWIĄTECZNA

23.04.
PRZERWA ŚWIĄTECZNA
25.04
ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE PRZY WSPÓLNYM STOLE

GODZ. 10:00
W TYM DNIU ZAJĘCIA SĄ ODWOŁANE
29.04
WARSZTATY TANECZNE

godz: 10:00
30.04.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30

MARZEC

04.03
SPOTKANIE BIBLIJNE
br. Rafał
godz.:10:00
05.03.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
07.03.
AKADEMIA TALENTÓW - WARSZTATY ŚPIEWU
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
13 marca (środa)
Lekcje w Muzeum Narodowym: Wielkanoc w sztuce

godz. 11:15
Muzeum Narodowe spotkanie na przystanku tramwaju nr 8 o godz. 10:25

11.03.2019
WYKŁAD: Dwunastnica, trzustka, wątroba - zadania i funkcje w procesie trawienia.
dr farmacji Andrzej Deląg
godz:10:00
12.03.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
14.03.
AKADEMIA TALENTÓW - WARSZTATY ŚPIEWU
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
20 marca (środa)
2019.03.20 Wyjście do Teatru Pieśni i Kozła na "Raport Kasandry", godz. 19.30

18.03
Obchodzimy imieniny i urodziny Klubowiczów z I kwartału.
godz: 10:00
19.03.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
21.03.
AKADEMIA TALENTÓW - WARSZTATY ŚPIEWU
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
29 marca (piątek)
SINFONIA BUENOS AIRES. NARODOWE FORUM MUZYKI
Spotkanie wprowadzające SALA KAMERALNA godz.18:20
Sala Główna godz. 19: 00
spotkanie na przystanku tramwaju nr 7 o godz. 17:35
25.03
Warsztaty tańca

godz.: 10:00
26.03.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
28.03.
AKADEMIA TALENTÓW - WARSZTATY ŚPIEWU
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30

LUTY

11.02
MSZA ŚW. w intencji Klubu
godz. 9:00
Spotkanie z o. Piotrem Kwoczałą
kapelanem „ Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci”
godz.10:00
12.02.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
14.02.
AKADEMIA TALENTÓW - WARSZTATY ŚPIEWU
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
02 lutego (sobota)
godz. 19:00
Wyjście do Teatru Polskiego - scena na Świebodzkim
„10 PRZYKAZAŃ DLA KALINY”
18.02
ZAJĘCIA W KLUBIE ODWOŁANE
19.02.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
21.02.
AKADEMIA TALENTÓW - WARSZTATY ŚPIEWU
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
17 lutego (niedziela)
godz. 16:00
BAL KARNAWAŁOWY
„ZABAWA NA LUDOWO”

25.02
WARSZTATY TANECZNE
godz.10:00
26.02.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
28.02.

AKADEMIA TALENTÓW - WARSZTATY ŚPIEWU
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
20 lutego (środa)
Wyjście do kina
28 lutego (czwartek)
godz. 19:00
Scena Kamienica; spotkanie na przystanku autobusu nr 144
o godz. 18:05
KONCERT OSTATKOWY „OPERETKOWA BOMBONIERKA”

STYCZEŃ

07.01

KRĄG BIBLIJNY
br. Francesco Baldelli
10:00

godz. 10:00
08.01.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
10.01.
AKADEMIA TALENTÓW - WARSZTATY ŚPIEWU
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
W dniach od 28 stycznia do 10 lutego z powodu ferii odbywają się tylko zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej.
Pozostałe zajęcia są odwołane.
14.01

WYKŁAD
prowadzący:
dr farmacji Andrzej Deląg

TEMAT: Flegma w gardle, jak pozbyć się zalegającej wydzieliny?
Dwunastnica, trzustka, wątroba - zadania i funkcje
w procesie trawienia
godz. 10:00
15.01.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
17.01.
AKADEMIA TALENTÓW - WARSZTATY ŚPIEWU
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
09 stycznia (środa)
godz. 1100
Muzeum Etnograficzne
spotkanie na przystanku tramwaju nr 7
o godz. 09:50
21.01
WARSZTATY TANECZNE
godz.10:00

UWAGA! ZMIANA!
WARSZTATY KOMPUTEROWE

godz. 11:30
(przeniesione z czwartku 24.01.)
22.01.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
24.01.
AKADEMIA TALENTÓW - WARSZTATY ŚPIEWU
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
12 stycznia (sobota)
godz. 19:00
Narodowe Forum Muzyki Sala Główna
spotkanie na przystanku tramwaju nr 7
o godz. 18:10
ANTHRACITE FIELDS | BANG ON A CAN ALL-STARS
20 stycznia (niedziela)
POLSCY WIRTUOZI SKRZYPIEC
Narodowe Forum Muzyki

godz. 18:00; Sala Czerwona
spotkanie na przystanku tramwaju nr 7 o godz. 17:10


AKTUALNOŚCI 2018

GRUDZIEŃ

03.12
IMIENINY I URODZINY KLUBOWICZÓW
z IV kwartału

godz. 10:00
04.12.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
04.12.
AKADEMIA TALENTÓW - WARSZTATY ŚPIEWU
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
7 grudnia (piątek)
godz. 10:30
Wyjście do Pawilonu Czterech Kopuł - Muzeum Narodowe
Muzeum Sztuki Współczesnej

* Spotkanie na
przystanku tramwaju nr 1
o godz. 9:30
10.12
WARSZTATY TAŃCA
godz. 10:00
11.12.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
13.12.
AKADEMIA TALENTÓW - WARSZTATY ŚPIEWU
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
14 grudnia (piątek)
godz. 19:00
Koncert piosenki Włodzimierza Wysockiego -
Scena Kamienica.

* Spotkanie na
przystanku autobusu nr 144
o godz. 18:05
17.12
SPOTKANIE WIGILIJNE
godz. 10:00
od 18.12.2018
PRZERWA ŚWIĄTECZNA W DZIAŁANIACH KLUBU

SPOTYKAMY SIĘ PONOWNIE
07.01.2019R.

LISTOPAD

05.11
SPOTKANIE BIBLIJNE
godz. 10:00
br. Francesco Baldelli
06.11.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
08.11.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
02.11 (piątek)
Wyjście do Opery na balet: "Requiem d-moll"

Spotkanie na przystanku tramwaju nr 7 o godz. 18:00


12.11
WARSZTATY TANECZNE
godz. 10:00
13.11.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
15.11.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
9.11 (piątek)

19.11
KRĄG BIBLIJNY
godz. 10:00
br. Francesco Baldelli
20.11.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
22.11.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
14.11(środa)
Wyjście do Muzeum Historycznego Pałacu Królewskiego
Spotkanie na przystanku tramwaju nr 7 o godz. 9:35
Podczas wizyty zwiedzanie apartamentów królewskich;
opowieści z życia władców

26.11
WARSZTATY TANECZNE
godz. 10:00
27.11.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
29.11.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
21.11 (środa)
Wyjście do kina
24.11 (sobota)

PAŹDZIERNIK

01.10
SPOTKANIE BIBLIJNE
prowadzący: br Rafał
godz. 10:00
02.10.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
04.10.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
10 października (środa)
Wyjście do Kina - film pt. "Żona" - naciśnij link
08.10
WYKŁAD
Alergie jesienią
prowadzący: p. Andrzej Deląg
godz. 10:00
09.10.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
10.10.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
18.10 (czwartek)
godz. 19:00
Koncert Pieśni Żydów Sefardyjskich - naciśnij link
Spotkanie na przystanku autobusu 144 o godz. 18:05
15.10
WYKŁAD
Prawidłowe oddychanie - techniki i sposoby
prowadzący: Marzena Kegel
godz. 10:00
16.10.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
18.10.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
20.10 (sobota)
godz. 20:00
Katedra Polskokatolicka CARMINA BURANA
Spotkanie na przystanku tramwaju nr 8 o godz. 18:50
22.10
WARSZTATY TANECZNE
godz. 10:00
zapraszamy wszystkich chętnych Klubowiczów
23.10.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
25.10.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
27.10. (sobota)
Wycieczka "Śladami Franciszkanów" Kłodzko-Wambierzyce-Polanica Zdrój.
29.10
KLUB NIECZYNNY
30.10.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30

WRZESIEŃ

[table “3” not found /]

 CZERWIEC

PONIEDZIAŁEKWTOREKCZWARTEKAKCJE DODATKOWE
04.06
Wycieczka do Miłocina

05.06.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
*GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
07.06.
AKADEMIA TALENTÓW
Przygotowujemy stroje na zabawę
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
09. 06 (sobota)
Impreza taneczna
11.06
WYKŁAD
Grzybica
prowadzący: p. Andrzej Deląg
godz. 10:00
12.06.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
14.06.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
17.06 (niedziela)
Odpust Parafialny
Organizujemy kawiarenkę
godz. 12:00
18.06
Wyjście do Muzeum Sztuki Cmentarnej
godz. 10:30
Oprowadzanie po Starym Cmentarzu Żydowskim - lekcja muzealna
19.06.
Grillowanie
Obchodzimy imieniny klubowiczów z II kwartału
21.06.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 🙂 DO ZOBACZENIA PO WAKACJACH
24.08 (piątek)
Zebranie z osobami, które jadą na wczasy do Międzywodzia.

MAJ

PONIEDZIAŁEKWTOREKCZWARTEKAKCJE DODATKOWE
01.05.
ŚWIĘTO PRACY
KLUB NIECZYNNY
03.05.
ŚWIĘTO
KLUB NIECZYNNY
09. 05 (środa)
WYCIECZKA
07.05
SPOTKANIE BIBLIJNE
prowadzący: br. Rafał
08.05.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
10.05.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
20.05 (niedziela)
Wyjście do Teatru Polskiego- Francuska niespodzianka
Spotkanie na przystanku tramwaju nr 7 o godz. 17:00
14.05
WYKŁAD
Alergie latem
prowadzący: p. Andrzej Deląg
godz. 10:00
15.05.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
17.05.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
23.05 (środa)
Wyjście do Muzeum Teatru Henryka Tomaszewskiego - naciśnij link
Zbiórka na przystanku tramwaju nr 7 o godz. 9:00
21.05
WARSZTATY TEATRALNE
godz. 10:00
22.05.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
14.05.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
26.05. (sobota)
Uczestnictwo w festynie osiedlowym - pomagamy w organizacji
od godz. 12:00 do 18:00
28.05
WARSZTATY TEATRALNE
godz. 10:00
29.05.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
30.05
KLUB NIECZYNNY
Święto Bożego Ciała

       KWIECIEŃ       

PONIEDZIAŁEKWTOREKCZWARTEKAKCJE DODATKOWE
02.04
WIELKANOC
DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT

PRZERWA ŚWIĄTECZNA
A
03.04.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
05.04.
SPOTKANIE PO ŚWIĘTACH
PRZY WSPÓLNYM STOLE

godz. 10:00
W tym dniu zajęcia programowe się nie odbędą
08. 04 (czwartek)
Wyjście do Opery - Operowy Labirynt - zwiedzanie Opery
Spotkanie na przystanku tramwaju nr 7 o godz. 11:00.

09.04
SPOTKANIE BIBLIJNE
godz. 10:00
prowadzący: br. Rafał
10.05.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
12.04.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
13.04 (piątek)
wyjście do Narodowego Forum Muzyki Symfonię Nowego Świata - naciśnij link
Spotkanie na przystanku tramwaju nr 7 o godz. 18.00
16.04
WYKŁAD
Środki alergizujące
prowadzący: p. Andrzej Deląg
godz. 10:00
17.04.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
19.04.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
18.04 (środa)
Wyjście do Kina Nowe Horyzonty na film pt. "Do zakochania jeden krok" - naciśnij link
Zbiórka na przystanku tramwaju nr 7 o godz. 9:00
23.04
WARSZTATY TEATRALNE
godz. 10:00
24.04.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
26.04.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
30.04
WARSZTATY TEATRALNE
godz. 10:00

MARZEC

PONIEDZIAŁEKWTOREKCZWARTEKAKCJE DODATKOWE
01.03.
SPOTKANIE PO ŚWIĘTACH
PRZY WSPÓLNYM STOLE

godz. 10:00
W tym dniu zajęcia programowe się nie odbędą
07. 03 (środa)
Wyjście do Kina

05.03
SPOTKANIE BIBLIJNE
godz. 10:00
prowadzący: br. Rafał
06.03.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
08.03.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
16.03 (piątek)
wyjście do Opery "Fidelio" Ludwig Van Betoven - naciśnij link
Spotkanie na przystanku tramwaju nr 7 o godz. 18.00
13.03
WYKŁAD
Środki alergizujące
prowadzący: p. Andrzej Deląg
godz. 10:00
15.03.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
19.04.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
17.03 (wtorek)
Wyjście do Narodowego Forum Muzyki na "Paskę wg Św. Jana" - naciśnij link
Zbiórka na przystanku tramwaju nr 7 o godz. 18:00
19.03
Obchodzimy imieniny i urodziny Klubowiczów z pierwszego kwartału oraz dzień Kobiet i dzień Mężczyzn
zaczynamy o godz. 10:00
20.03.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
22.03.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
27.03
WARSZTATY TEATRALNE
godz. 10:00
27.03.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
29.03
WIELKI CZWARTEK
PRZERWA ŚWIĄTECZNA

LUTY

PONIEDZIAŁEKWTOREKCZWARTEKAKCJE DODATKOWE
01.02.
SPOTKANIE PO ŚWIĘTACH
PRZY WSPÓLNYM STOLE

godz. 10:00
W tym dniu zajęcia programowe się nie odbędą
07. 02 (środa)
Wyjście do Kina - "Czas mroku" - naciśnij link

05.02
SPOTKANIE BIBLIJNE
godz. 10:00
prowadzący: br. Rafał
06.02.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
08.02.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
10.02 (sobota)
BAL KARNAWAŁOWY W NASZYM KLUBIE
godz. 12:00
oraz
TŁUSTY CZWARTEK
12.03
WYKŁAD
Dieta - odżywianie jako sposób walki z wszelkimi chorobami
prowadzący: p. Andrzej Deląg
godz. 10:00
15.02.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
19.02.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
25.02 (niedziela)
Wyjście do Kina Nowe Horyzonty "Canaletto i sztuka Wenecji z The Queen's w Pałacu Buckingham w Londynie" - naciśnij link
Spotkani na przystanku tramwaju nr 7
o godz. 15:10
19.02
WYJŚCIE
Muzeum Współczesne

godz. 11:00
20.02.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
22.02.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
26.02
WARSZTATY RĘKODZIEŁA
godz. 10:00
27.02.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30

STYCZEŃ

PONIEDZIAŁEKWTOREKCZWARTEKAKCJE DODATKOWE
04.01.
SPOTKANIE PO ŚWIĘTACH
godz. 10:00 - 11:00
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.9:00-10:00, 11:15-12:15
W dniach od 15 do 25 stycznia z podowu odbywających się ferii zimowych dla dzieci ze Świetlicy Tobiaszki w Klubie odbywają się tylko zajęcia GIMNASTYKI OGÓLNOROZWOJOWEJ.
08.01
ZAJĘCIA PRZENIESIONE NA ŚRODĘ 10.01 na godz. 17:00
09.01.
WARSZTATY RĘKODZIEŁA
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz: 9:00, 10:15 i 11:30
01.01.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
10.01 (sobota)
Wyjście do Opery "Dziadek do orzechów"
12.03
WYKŁAD
Dieta - odżywianie jako sposób walki z wszelkimi chorobami
prowadzący: p. Andrzej Deląg
godz. 10:00
15.02.
GIMNASTYKA PAMIĘCI
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA
OGÓLNOROZWOJOWA

godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
19.02.
AKADEMIA TALENTÓW
godz. 10:15
KAWIARENKA INTERNETOWA
godz. 10:00 - 12:00
WARSZTATY KOMPUTEROWE
godz. 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 9:00, 10:15 i 11:30
10.01 (środa)
godz. 17:00
Przedstawienie świąteczne dzieci ze Świetlicy Środowiskowej Tobiaszaki pt. "Oto dziś narodziła się miłość".
Po przedstawieniu słodki poczęstunek
15.01
KLUB NIECZYNNY
16.01.
ZMIANA HARMONOGRAMU
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 16:00-17:00 oraz 17:15 i 18:15
18.01.
ZMIANA HARMONOGRAMU
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 16:00-17:00 oraz 17:15 i 18:15
20.01 (sobota)
godz. 18:00
Wyjście do Teatru Capitol "Trzej muszkieterowie"
26.02
WARSZTATY RĘKODZIEŁA
godz. 10:00
23.01.
ZMIANA HARMONOGRAMU
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 16:00-17:00 oraz 17:15 i 18:15
25.01.
ZMIANA HARMONOGRAMU
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz.: 16:00-17:00 oraz 17:15 i 18:15
24.01. (środa)
Wyjście do kina
29.01
SPOTKANIE BIBLIJNE
Br. Rafał Gorzołka
godz. 10:00
30.01.
GIMNASTYKA PAMIĘCI/strong>
godz.: 10:15 i 11:30
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
godz: 9:00, 10:15 i 11:30

Zadanie: “Prowadzenie Klubu Seniora Nazaret w 2018-2019 r.” jest współfinansowane ze środków  Gminy Wrocław.


AKTUALNOŚCI 2017

Informujemy, że od 4 września wznawiamy codzienne działania Klubu Seniora.

Serdecznie zapraszamy naszych stałych klubowiczów, jak i tych, którzy chcą dołączyć do naszego grona.

Zapraszamy do relacji zdjęciowej z projektu “Cała naprzód”, realizowanego przez naszych seniorów  REJS CAŁA  NAPRZÓD 

HARMONOGRAMY  
HARMONOGRAM - GRUDZIEŃ 2017HARMONOGRAM - LISTOPAD 2017HARMONOGRAM - PAŹDZIERNIK 2017
AKCJE DODATKOWE - GRUDZIEŃAKCJE DODATKOWE - LISTOPAD AKCJE DODATKOWE - PAŹDZIERNIK



04.10.- wyjście do kina na film pt. "Maudie"

21.10 - Wyjście na Koncert do NFM

HARMONOGRAM - WRZESIEŃ 2017 HARMONOGRAM - CZERWIEC 2017 HARMONOGRAM - MAJ 2017
AKCJE DODATKOWE - LIPIEC
HARMONOGRAM - KWIECIEŃ 2017 HARMONOGRAM - MARZEC 2017 HARMONOGRAM - LUTY 2017
HARMONOGRAM - STYCZEŃ 2017

Zadanie “Prowadzenie Klubu Seniora Nazaret w 2016” r jest współfinansowane ze środków  Gminy Wrocław.


AKTUALNOŚCI 2016

HARMONOGRAMY  
HARMONOGRAM - GRUDZIEŃ 2016HARMONOGRAM - LISTOPAD 2016HARMONOGRAM - PAŹDZIERNIK 2016
AKCJE DODATKOWE - GRUDZIEŃAKCJE DODATKOWE - LISTOPAD AKCJE DODATKOWE - PAŹDZIERNIK
<
HARMONOGRAM - WRZESIEŃ 2016 HARMONOGRAM - CZERWIEC 2017 HARMONOGRAM - MAJ 2016
AKCJE DODATKOWE - LIPIECPrzypominamy o spotkaniu z młodzieżą z Francji.

Ponadto przypominamy tym Klubowiczom, którzy zgłosili się do pomocy przy obsłudze i wydawaniu posiłków dla młodzieży z Hiszpanii (od 21 do 25 lipca), że będą funkcjonować 4 grypy wolontariuszy. Jeśli nie jesteście Państwo pewni, w której grupie się znajdujecie prosimy skontaktować się z koordynatorką Klubu „Nazaret” – s. Martą Ulińską.
HARMONOGRAM - KWIECIEŃ 2016 HARMONOGRAM - MARZEC 2016 HARMONOGRAM - LUTY 2016
HARMONOGRAM - STYCZEŃ 2016

Zadanie “Prowadzenie Klubu Seniora Nazaret w 2016” r jest współfinansowane ze środków  Gminy Wrocław.


AKTUALNOŚCI 2015

Szanowni Państwo,

Początek roku w wielu organizacjach pozarządowych jest pełen niepewności i znaków zapytania, dotyczących kontynuacji dotychczas prowadzonych projektów. Informujemy, że jesteśmy w trakcie starania się o fundusze na działalność naszego klubu seniora w 2015 roku. Chcielibyśmy aby klub funkcjonował w zakresie podobnym, jak w roku ubiegłym, czyli minimum przez trzy dni w tygodniu. Dotychczas udało nam się pozyskać dotację z Gminy Wrocław, która umożliwia sfinansowanie części kosztu prowadzenia klubu przez cały rok, podczas jednego dnia w tygodniu – we wtorki.

Dzięki dotychczas pozyskanym funduszom z akcji charytatywnych, darowizn, kwot pieniężnych pochodzących z 1% podatku od osób fizycznych, jesteśmy w stanie kontynuować dotychczasową działalność klubu do momentu uzyskania dotacji, który mamy nadzieję nastąpi niebawem.

Zapraszamy zatem wszystkich Klubowiczów do powrotu po świątecznej przerwie. Zaczynamy 5 stycznia 2015 r. Tego dnia odbędzie się spotkanie organizacyjne, będziemy również żegnać się z s. Martą, która wyjeżdża z Polskim – na szczęście tylko na pół roku.

Zachęcamy również do pomocy tych Państwa, którzy chcieliby i mogą wesprzeć działalność klubu finansowo, materialnie, lub w jakikolwiek innych sposób.


Klub seniora – program zajęć 2014 r.

Harmonogram pracy klubu seniora  (naciśnij na tekst)

 

 

Partnerzy